راهنمای نصب دستگاه حضور و غیاب اثر انگشتی

راهنمای نصب دستگاه حضور و غیاب اثر انگشتی

دوشنبه 5 اسفند 1398
21:25
مدیرعامل شرکت

دستگاه های حضور و غیاب بیومتریک یک گزینه بسیار موثر و محبوب برای جلوگیری از تقلب کارمندان هستند. در واقع اگر به دنبال گسترش کسب و کار خود هستید، یک سیستم حضور و غیاب بهترین گزینه برای شما خواهد بود. از آنجایی که محیط کار بیش از پیش در حال پویا شدن است، خیلی مهم است که یک سیستم مدرن امروزی داشته باشیم. سیستم های حضور و غیاب بیومتریک اجازه می دهند تا شرکت ها جایگزینی مناسب برای رمزعبور در نظر بگیرند و در عین حال از راه حلی امن و آسان جهت از بین بردن خطرات رمزعبور بهره برند. پلیس فدرال آمریکا(اف.بی.آی) قصد دارد نرمافزار تشخیص چهره شرکت "آمازون" را برای بررسی سریعتر فیلمهای نظارتی به کار گیرد. البته کاملا طبیعی و اجتنابناپذیر است که شرکتها در این بازار اشباعشده قصد دارند طراحی متفاوتی عرضه کنند. البته در این نسخه های رایگان بسیاری از قابلیت ها و امکانات نرم افزار حضور و غیاب وجود ندارد.

برخی از از این امکانات نقش بسزایی در انتخاب یک دستگاه حضور و غیاب مناسب برای یک مجموعه خواهند داشت. این ساعت هم با اندروید و هم با اپل سازگار است والبته بر روی اندروید امکانات بیشتری فعال است. برای مطالعه باید این دروس را براساس ضریب شان در کنکور بخوانید . دوربین هایی که از امکانات بیشتری برخوردار هستند می توانند تصاویر افراد را حتی زمانی که عینک دارند یا صورت خود را پوشانده اند تشخیص دهند. یا از نظر ساختار ظاهری و امکانات جانبی نیز تنوع بسیار زیادی در میان این دستگاه ها وجود دارد. هر یک از این موارد بسته به نیاز هر مجموعه می توانند نقش بسزایی در عملکرد دستگاه حضور و غیاب داشته باشند. اگر بعد از نصب آپدیت های جدید یا انجام تغییرات خاصی در آیفونتان مشکل عملکرد Face ID یا تشخیص چهره نمایان شده، احتمالا با بازگرداندن دستگاه به حالت قبل مشکل برطرف میشود.

پس در قدم نخست به طور کامل لبه فوقانی صفحه نمایش آیفون خود و نوار مشکی رنگی که در این بخش واقع شده را تمیز کنید و سپس دوباره عملکرد فیس آیدی را بررسی نمایید. نیازهای پیش و پس از خرید دستگاه حضور و غیاب چیست ؟ برخی از کسب و کارها پس از گذشت چندین سال استفاده از دستگاه حضور و غیاب، تمایل به تعویض دستگاه خود با سایر دستگاههای حضور و غیاب را دارند. با یک سیستم حضور و غیاب، کارکنان می توانند در پایان هر ماه ترددهای ورود و خروج خود را ببینند. یک سیستم حضور و غیاب، نیاز به مرتب سازی کاغذها را حذف می کند. سیستم های حضور و غیاب امروزی جهت حذف خطاهای زمان های ورود و خروج کارمندان بسیار دقیق و کارآمد عمل می کنند. پوشیدن دستکش به هنگام کار: در بعضی مشاغل که افراد به هنگام کار مجبور به دست کردن دستکش های صنعتی هستند استفاده از دستگاه های تشخیص چهره می تواند در وقت کارمندان به هنگام ثبت تردد صرفه جویی نماید. منظور از ظرفیت کاربر، تعداد نمونه اثرانگشت، چهره، کف دست و یا کارتی است که می توان در دستگاه تعریف نمود. منظور از ظرفیت تردد نیز تعداد عملیات تردد(ورود، خروج، مرخصی و یا مأموریت) قابل ثبت و ذخیره سازی بر روی دستگاه است.

  • اگر طبقهبندی نخست مثبت باشد، به طبقهبندی دوم میرویم
  • دید در شب مناسب
  • دستگاه های حضور و غیاب اثر انگشتی
  • دارای حافظه داخلی 128 مگابایتی
  • مشتریان و فروش
  • سیستمی شدن فرآیندهای تردد کارکنان
  • سیستم کنترل تردد سازمانی | Organization Access Control
  • از درج دیدگاه های تکراری پرهیز نمایید

فروشندگان می توانند لیستی از چهره افراد VIP و یا غیرمجازبه ورود، ایجاد کنند. نتایجی که از طریق محاسبات دستی و پیگیری کاغذها بودند، اغلب با خطای محاسباتی مواجه می شدند به خصوص اینکه احتمال داشت که یک یا دو عدد از کارت های زمانی پرسنل را به دلیل شلوغی از دست بدهند. دهانه رحم استوانه ای یا مخروطی شکل است و از طریق دیواره واژن فوقانی قدام جلو می رود. مهمترین و پرکاربردترین روش های شناسایی افراد، روش های بایومتریک هستند که با توجه به یکتا بودن فاکتورهای شناسایی در آنها، امکان اشتباه و یا سوءاستفاده نخواهد بود. یک دلیل بسیار واضح برای خرید دستگاه حضور و غیاب این است که نگهداری ساعت ورود و خروج کارمندان و تهیه گزارش آنها به صورت دستی می تواند برای بخش حقوق و دستمزد بسیار دشوار و وقت گیر باشد. با این روش مدیران می توانند هر چه واضح تر تردد پرسنل خود را نظارت کنند.

بسیاری از کاربران از میزان زمان نگه داری شارژ توسط این ساعت هوشمند گله داشته اند و می گفتند که شارژ آن به سرعت به پایان می رسد. مطمئنا، با پیشرفت دستگاه های تلفن همراه مانند تلفن های هوشمند و لپ تاپ ها، متوجه می شویم که فعالیت های تجاری بیشتر در خارج از دفتر اتفاق می افتد. در ادامه مقاله با ما همراه باشید. در مقاله ای از Rajkiran Gottumukkal, Vijayan K.Asari روشی به نام Modular PCA ارائه شده است. در واقع، نتایج بسیاری از نظرسنجی ها نشان می دهد که این روش شایع ترین شیوه ای است که کارکنان احتمالا از کارفرمایان خود به نوعی سرقت می کنند. دلیل دوم نیز هزینه های هر شرکت برای خرید و واردات این دستگاه ها به کشور است. ساختار ماژولار: با این ساختار اتوماسیون حضور و غیاب را با توجه به نیاز، مقررات و قواعد شرکت خود تنظیم کنید. با استفاده از این دستگاه کنترل کننده تردد افراد قادر خواهید بود رفت و آمد افراد از مجموعه را کنترل کنید و با توجه به ساعات ورود و خروج آن ها، میزان حقوق و دستمزد افراد را محاسبه کنید.


[ بازدید : 73 ]
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به دستگاه ورود و خروج است. || قدرت گرفته از Pasargadblog.ir
× بستن تبلیغات