دستگاه ورود و خروج

کرونا در ایران؛ شمار مبتلایان ۳۸۸ نفر و تعداد قربانیان ۳۴ اعلام شد

يکشنبه 11 اسفند 1398
17:13
مدیرعامل شرکت

عطیلی مجلس تا اطلاع ثانوی

اسدالله عباسی سخنگوی هیات رییسه روز جمعه گفت که به دلیل شیوع ویروس کرونا در ایران جلسه‌های مجلس ایران تا اطلاع ثانوی برگزار نمی‌شود. به گفته آقای عباسی این تصمیم بر مبنای توصیه وزارت بهداشت و توافق هیات رئیسه مجلس اتخاذ شده است.

تعطیلی مجلس ایران در حالی صورت می‌گیرد که سرنوشت بودجه دولت برای سال ۱۳۹۹، پس از رد کلیات آن، همچنان نامعلوم است. البته آقای عباسی پیش‌بینی کرده که مجلس با تصویب تنخواه چند دوازدهم برای ماه‌های نخستین سال آینده خورشیدی، گره کار دولت را خواهد گشود.

اوج‌گیری شیوع کرونا در روزهای آتی

وزیر بهداشت ایران در توضیح مصوبه‌های روز جمعه «ستاد ملی مبارزه با کرونا» گفت که مدارس سراسر ایران به مدت سه روز، تا روز دوشنبه هفته جاری تعطیل خواهند بود. آقای نمکی افزود، تمامی دانشگاه‌ها تا آخر هفته تعطیل هستند، اما پرسنل و اساتید حاضر خواهند بود و به شکل مجازی و از راه دور، آموزش ادامه خواهد داشت.

او تصریح کرد:«همه ورزشگاه‌ها و اجتماعات طبق روال قبل تعطیل است. بازی‌های فوتبال و موارد کرونا ویروس دیگر بدون تماشاگر برگزار می‌شود و مراسم اعتکاف نیز فعلا برگزار نمی‌شود.»

وزیر بهداشت ایران تاکید کرد:«واقعیت این است که هفته نسبتا سختی در پیش داریم. با بررسی اپیدمیولوژیک که از رصدهای بین‌المللی و ملی از بیماری انجام شده، روند به گونه‌ای دیده می‌شود که پیک بیماری در روزهای آینده است.»

افزایش تعداد مبتلایان در مازندران، خوزستان و البرز

سیمین بابایی، مسئول روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی مازندران روز جمعه اعلام کرد که آمار جمعیت مبتلا به ویروس کرونا در این استان از ۱۱ نفر به ۱۷ نفر افزایش یافته و از این تعداد مبتلا تاکنون تنها ۱ نفر جان خود را از دست داده است.

خانم بابایی خاطرنشان کرد که این فرد هم مسافری از تهران با داشتن بیماری زمینه ای بود که در تنکابن جان باخت.

فرهاد ابول نژادیان، سرپرست دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز هم ظهر جمعه به خبرگزاری ایرنا گفت:«تعداد مبتلایان به ویروس کرونا در خوزستان به ۱۱ نفر افزایش یافت.»

آقای ابول نژادیان توضیح داد که سه مورد جدید به مبتلایان ویروس کرونا اضافه شده که ۲ مورد در آبادان و یک مورد در دزفول بوده است.

به گفته او ویروس کرونا تاکنون جان ۲ مبتلا را در استان خوزستان گرفته است.

حسین کریم، رییس دانشگاه علوم پزشکی استان البرز نیز اعلام کرد که تعداد مبتلایان به ویروس کرونا در این استان به ۱۲ مورد رسیده که در این میان ۲ نفر جان باخته‌اند.

آقای کریم یادآور شد که اخیرا ۶ مورد مرگ مشکوک در استان البرز رخ داده که در حال بررسی علت این تعداد مرگ و میر انسانی هستیم.

علی ابرازه، قائم مقام دانشگاه علوم پزشکی قم هم تعداد کشته شدگان ناشی از ابتلا به بیماری کووید-۱۹ در این استان را ۲۰ نفر اعلام کرد.

شرایط خاص دو هفته آینده

علی ربیعی، سخنگوی دولت ایران با انتشار توییتی با هدف توضیح تصمیم های اتخاذ شده در جلسه روز جمعه «ستاد ملی مبارزه با کرونا» نوشت:«روندشناسی‌ها نشان می‌دهد در یکی دو هفته آتی شرایطی خواهیم داشت که نیازبه همکاری و همیاری مردم در عمل به توصیه های مسئولین امر بسیار ضروری وموثر خواهد بود.»

او همچنین از اتخاذ تصمیم برای اعمال محدودیت در ورودی‌ها و خروجی‌های استان‌های درگیر کرونا برای جلوگیری از رفت و آمدهای غیر ضروری خبر داد.

تعلیق فعالیت‌های جمعی زندانیان

به گزارش خبرگزاری ایسنا، علی اصغر جهانگیر، رئیس سازمان زندان ها و اقدامات تامینی و تربیتی ایران گفته است که «برای پیشگیری از اپیدمی و شیوع ویروس کرونا در زندان های کشور از امروز تمامی فعالیت‌های جمعی زندانیان از جمله فعالیت‌های ورزشی، هنری، فرهنگی، حرفه‌آموزی و اشتغال و حتی برگزاری نمازهای جماعت در تمامی زندان‌های کشور به حالت تعلیق درمی‌آید.» آقای جهانگیر تاکید کرده که اجرای این دستور برای زندان‌های سراسر ایران الزامی است.

در همین حال، رئیس قوه قضائیه ایران نیز بخشنامه‌ای را ابلاغ کرده که به موجب آن با «مرخصی مشروط و محدود برای برخی زندانیان» موافقت شده است.

افزایش ۸ کشته کرونا

وزارت بهداشت ایران روز جمعه اعلام کرد که از ظهر پنجشنبه تاکنون ۱۴۳ مورد تشخیص قطعی ویروس کرونا در ایران گزارش شده: استان تهران ۶۴ نفر مورد جدید، استان گیلان ۲۵ مورد، استان قم ۱۶ مورد، استان اصفهان ۱۰ مورد، مازندران ۶ مورد جدید، اردبیل یک مورد، البرز ۳ مورد، سمنان ۲ مورد، کردستان ۲ مورد، قزوین ۲ مورد، آذربایجان شرقی ۴ مورد، خوزستان ۳ مورد، گلستان ۲ مورد تشخیص داده شده است.

بر پایه این گزارش در ۲۴ ساعت گذشته، ۸ نفر به فوت شدگان ناشی از ابتلا به ویروس کرونا افزوده شده و در مجموع تاکنون ۷۳ نفر از مبتلایان طی ۱۰ روز گذشته بهبود یافته‌اند.

شناسایی مبتلایان ایرانی در بلاروس، نیوزیلند و بریتانیا

بلاروس و نیوزیلند از شناسایی مبتلایان ایرانی ویروس کرونا خبر دادند. وزارت بهداشت بلاروس ضمن اعلام ثبت نخستین مبتلای ویروس کرونا در این کشور تایید کرد که فرد مذکور یک دانشجوی ایرانی است. نیوزیلند نیز خبر داد که نتیجه آزمایش یک فرد ایرانی پس از بازگشت از ایران مثبت بوده و به عنوان اولین مورد کرونا در این کشور ثبت شد.

وزارت بهداشت بریتانیا هم روز جمعه تصریح کرد که دو مورد جدید کرونا که در این کشور شناسایی شده، افرادی بوده‌اند که پس از سفر به ایران وارد این کشور شده بودند.

البته آذربایجان هم روز جمعه با تایید شناسایی نخستین مورد کرونا در این کشور اعلام کرد که فرد مبتلا یک شهروند روس است که پس از سفر به ایران وارد آذربایجان شده بود.

همزمان کانادا نیز به شهروندان خود نسبت به سفر به ایران، ایتالیا و کره جنوبی هشدار دارد و اعلام کرد که اتباع این کشور ضمن اجتناب از سفر به چین، به هنگام سفر ضروری به این سه کشور نیز باید اقدام‌های احتیاطی ویژه را انجام دهند.

افزایش شتابان شمار مبتلایان

رئیس مرکز اطلاع رسانی وزارت بهداشت ایران از ادامه افزایش شتابان شمار مبتلایان به ویروس کرونا در ایران خبر داد.

کیانوش جهانپور، رئیس مرکز اطلاع رسانی وزارت بهداشت ایران، با انتشار متنی در حساب توییتر رسمی خود نوشت:«شیب نمودار ابتلا به کرونا در روزهای آینده کماکان صعودی خواهد بود.»

آقای جهانپور همچنین از مردم ایران خواست تا ضمن رعایت بهداشت فردی از ترددهای غیرضروری اجتناب کنند و در خانه‌های خود بمانند.

رئیس مرکز اطلاع رسانی وزارت بهداشت ایران در توییت دیگری نیز نوشت که کیت تشخیص قطعی کووید_۱۹ توسط وزارت دفاع، پس از تایید نهایی بزودی و ظرف هفته آتی، تولید و وارد نظام آزمایشگاهی ایران می‌شود.

ابتلای ۴ نماینده مجلس

پس از ابتلای معصومه ابتکار، معاون رئیس جمهوری ایران به ویروس کرونا که تازه‌ترین نمونه شیوع این ویروس در میان مقام های ایرانی بود، یک عضو هیات رئیسه مجلس ایران از ابتلای ۴ نماینده مجلس به بیماری کووید-۱۹ خبر داد.

محمدعلی وکیلی، عضو هیات رئیسه مجلس ایران با انتشار توییتی اعلام کرد که تاکنون نتیجه آزمایش ۴ تن از ۳۰ نماینده‌ای که تحت آزمایش قرار گرفته‌اند، مثبت اعلام شده است.

پیشتر محمود صادقی نماینده شهر تهران و محمدعلی ذوالنور نماینده شهر قم در مجلس ایران از مثبت بودن نتیجه آزمایش ابتلا به ویروس کرونای خود خبر داده بودند. افزون بر نمایندگان مجلس، شهردار منطقه ۱۳ شهر تهران و معاون وزیر بهداشت نیز به این ویروس مبتلا شده‌اند. هادی خسروشاهی، سفیر سابق ایران در واتیکان هم روز پنجشنبه به دلیل ابتلا به ویروس کرونا در سن ۸۲ سالگی درگذشت.

مطابق آمار رسمی وزارت بهداشت ایران تاکنون ۲۴۵ نفر در این کشور به ویروس کرونا مبتلا شده‌اند که ۲۶ تن از آنها جان خود را از دست داده‌اند و ۵۴ نفر هم بهبود یافته‌اند.

منبع: farsi.euronews


[ بازدید : 70 ]

معرفی جامع دستگاه حضور غیاب جهان گستر پارس

شنبه 10 اسفند 1398
15:16
مدیرعامل شرکت

شاید شما هم تا به حال اسم دستگاه حضور و غیاب را شنیده باشین. امروزه توی بیشتر شرکت‌ها و کارخانه‌های بزرگ از دستگاه حضور و غیاب برای ثبت تردد کارمندان استفاده می‌شه. اما شاید براتون جالب باشه که بدونید اصلا چی شد که دستگاه حضور و غیاب به وجود اومد! ایده‌ی ساخت یک دستگاه حضور و غیاب از اونجایی شکل گرفت که کارمندها در ثبت زمان حضور و غیاب خود در سازمان تقلب می‌کردن و زمان اشتباهی را برای خودشان ثبت می‌کردن تا حقوق بیشتری از مدیر دریافت کنند. حتی گاهی با ساخت و پاخت و تبانی با مسئول حراست ساعت ورود و خروج خود را به صورت جعلی و نادرست ثبت می‌کردند. این قضیه‌ی تقلب کردن، کارمندان مدیران سازمان‌ها را به ستوه آورده بود؛ زیرا کارمندان در ساعات کاری خود به درستی کار نمی‌کردن و بازدهی و بهره‌وری سازمان را پایین می‌آوردند. اما از طرف دیگر حقوق یک کارمند وظیفه‌شناس با یک کارمند بی‌مسئولیت هیچ فرقی نداشت زیرا کارمند بی‌مسئولیت به هر دری می‌زد تا ساعات کاری خود را به صورت کامل و یا حتی با اضافه‌کار(!) ثبت کند!

این مشکلات باعث شد مدیرها به فکر راه جدیدی باشن تا جلوی تقلب کردن کارمندان را بگیرن و این اتفاق باعث به وجودآمدن دستگاه حضور و غیاب شد.

https://www.jahangostarpars.com/

البته کارمندان وظیفه‌شناس ما(!)J همواره به دنبال راه‌هایی بودند تا سیستم‌های حضور و غیاب را بپیچانند و به میل خودشان رفتار کنند. اما با پیشرفت تکنولوژی و روی کار آمدن دستگاه‌های حضور و غیاب جدیدتر، این کار برای آن‌ها سخت و سخت‌تر شد تا این که امروزه با روی کار آمدن دستگاه‌های حضور و غیاب اثر انگشتی و تشخیص چهره تقریبا هیچ‌کس نمی‌تواند آن‌ها را دور بزند.

دستگاه حضور و غیاب چیست؟

دستگاه حضور و غیاب دستگاهیه که با استفاده از اون تردد کارمندان ثبت میشه و وضعیت مرخصی و ماموریت آن‌ها مشخص میشه. کارمندها در هربار ورود و خروج به سازمان اطلاعات خود را در این سیستم ثبت می‌کنن و در انتهای هر ماه نرم‌افزار متصل به دستگاه حضور و غیاب، حقوق اون‌ها را محاسبه می‌کنه.

انواع مختلف دستگاه حضور و غیاب

حالا می‌خوایم با انواع مختلف دستگاه حضور و غیاب آشنا بشیم. چند تا از راج‌ترین انواع دستگاه‌های حضور و غیابی که این روزها در بیشتر شرکت‌ها استفاده میشه شامل دستگاه حضور و غیاب اثر انگشتی، دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره، دستگاه حضور و غیاب تشخیص عنبیه و دستگاه حضور و غیاب کارتی هستند. البته انواع دیگه‌ای هم از دستگاه‌های حضور و غیاب وجود داره اما کاربردی‌ترین دستگاه‌ها اینا هستن و بیشتر از این دستگاه‌ها در بیشتر جاها استفاده میشه.

دستگاه حضور و غیاب اثرانگشتی

توی این نوع از دسگاه حضور و غیاب، از اثر انگشت کارمندها برای شناساییشون استفاده میشه. یعنی هر کارمند اثرانگشتش رو در زمان ورود یا خروجش در دستگاه ثبت می‌کنه و به وسیله‌ی اون شناسایی میشه و زمان ورود و خروجش ثبت می‌شه. در انتهای ماه هم حقوقش بر اساس ساعات کاری که حضور پیدا کرده محاسبه میشه.

دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره

این نوع از دستگاه حضور و غیاب هم عملیات ثبت ورود و خروج کارمندها رو بر اساس شناسایی چهرشون انجام میده.

دستگاه حضور و غیاب تشخیص عنبیه

دستگاه حضور و غیاب تشخیص عنبیه کارمندها رو با اسکن کردن الگوی عنبیشون شناسایی می‌کنه. جالبه بدونین این دستگاه‌ها از همون فناوری استفاده می‌کنن که گوشی‌های آیفون و سامسونگ برای امنیتشون استفاده می‌کنند.

البته از دستگاه حضور و غیاب تشخیص عنبیه در سازمان‌هایی استفاده میشه که مسئله‌ی امنیت براشون خیلی حساسه.

چرا مدیرها از دستگاه حضور و غیاب استفاده می‌کنند؟

استفاده از دستگاه حضور و غیاب برای مدیرها مزایایی داره که می‌تونید در ادامه بخونیدشون:

ü با استفاده از دستگاه حضور و غیاب سرپرست هر بخش می‌تونه برای کارمندهاش شیفت‌های کاری جدیدی رو اضافه یا کم کنه.

ü اگر شرایط بد آب و هوایی یا شرایط فوری دیگه‌ای پیش بیاد، مدیر می‌تونه از طریق سامانه‌ی حضور و غیاب شیفت کارمندها رو تغییر بده یا یه روز کاری دیگه براشون تعریف کنه.

ü استفاده از دستگاه حضور و غیاب باعث میشه روابط بین کارمندان و مدیر شفاف‌سازی بشه و مشکلی در روابط اون‌ها سر مسائل جزئی به وجود نیاد.

ü اطلاعات ثبت شده می‌تونن به صورت لحظه‌ای به روزرسانی بشن و در اختیار مدیر قرار بگیرن. این قضیه باعث میشه تا فرد خاطی به سرعت شناسایی بشه و باهاش برخوردی صورت بگیره تا از رفتارهای این چنینی دوباره جلوگیری بشه.

چگونه می‌توانیم دستگاه حضور و غیاب تهیه کنیم؟

شما می‌تونید همین الان به سایت ما (دستگاه‌های حضور و غیاب جهان گستر پارس) سر بزنید و با خوندن اطلاعات مربوط به هر دستگاه و دیدن دموی مربوط به هر دستگاه، دستگاه مورد نیاز خودتون رو انتخاب کنید. در ضمن هر سوالی هم که براتون پیش اومد میتونین با واحد پشتیبانی شرکت تماس بگیرین و از کارشناسان ما شماوره‌ی رایگان دریافت کنید.


[ بازدید : 84 ]

امکاناتی کامل در اختیار شما

شنبه 10 اسفند 1398
13:07
مدیرعامل شرکت

یا درصورتی که گوشی شما بروی سطحی قرار دارد، آن را برداشته و به آن نگاه کنید تا دستگاه در مدت زمان کوتاهی چهره ی شما را شناسایی نماید. شما می توانید مدت زمان ذخیره عکس را تنظیم کنید یا این ویژگی را کاملا غیرفعال کنید. 3. از سایر لیستهای قیمت شهرسختافزار نیز دیدن کنید. تولید فیلتر هوا در منزل مواد اولیه فیلتر هوا قیمت دستگاه فیلتر سازی دستگاه فیلتر … ماشین سازی زاگرس یکی از بزرگترین تولیدکننده گان قطعات و دستگاههای …. … دستگاه روغن کشی از آلمان با ظرفیت تولید از ۸ تا ۱۰۰۰ Kg/h … گیری رومیزی و کوچک دستگاهی است جهت گرفتن روغن از دانه های گیاهی روغنی با طراحی ساده و شیک. … کارکرد با آن بسیار ساده بوده به طوری که با یک روز آموزش توانایی روغن گیری از انواع دانه های روغنی را خواهید داشت . … با یک روز آموزش توانایی روغن گیری از انواع دانه های روغنی را خواهید داشت .

اواع دستگاه های روغن گیری و ارده سازی و انواع دستگاه های آسیاب دانه هاس سخت و انواع. نرم افزار حسابداری هلو 8 اسمارت از قابلیت های جدیدی از جمله اضافه شدن اسمارت پنل، امکان تشخیص چهره (face detection) و بک آپ گیری از بانک اطلاعات در فضای ابری (cloud storage) برخوردار گردیده است. با سلام و درود فراوان خدمت شما استاد گرامی و تشکر بابت خبر خوش توضیحات جامع تان اگر امکان دارد نام و ویژگیهای دستگاه اسکنر مورد استفاده چیست؟ بنابراین شما به راحتی می توانید داده ها را به اطلاعات قابل اجرا و ارزشمند تبدیل کنید. در هیمن جا تذکر میدهم که فقط از کسانی خرید کنید که خودشان تولید کننده باشند .نه از کسانی که با واسطه به شما میفروشند . … شما می توانید کارگاه تولید جوراب زنانه راه بیندازید که همیشه بازار خودش را دارد. … نگاه نزدیک به پیکسل و پیکسل ایکس ال گوگل · زومیت - دنیای فناوری … آیا پیکسل سومی با نام “اولترا پیکسل” در راه است؟
[ بازدید : 82 ]

تجربیات شخصی من در مورد بهترین دستگاه لیزر

شنبه 10 اسفند 1398
11:24
مدیرعامل شرکت

ممکن است خانمهایی که تحریک صحیح نقطه جی را تجربه میکنند به مرحله انزال و خروج منی از واژن نیز برسند اما همه خانمها به خروج آب (یا منی) نمیرسند و فقط برخی از آنها این توانایی را دارند. از آنجا که گیاه پنج انگشت توانایی تنظیم هورمونها را در بدن د ارد، استفاده از دمنوش آن میتواند آکنهای را که توسط تغییرات هورمونی ایجاد میشود، کاهش دهد. گرچه حسگرهای اثر انگشت مختلف امروزه از ساز و کار و اجزای مشابهی تشکیل شدهاند، آنچه باعث تفاوت آنها میشود الگوریتمی است که به کار میرود و کاربردی بودن یا بلا استفاده بودن حسگر را معین میکند. این دستگاه علاوه بر تشخیص چهره، امکان استفاده از اثر انگشت، رمز ورود و کارت هوشمند را نیز برای تشخیص هویت فراهم آورده است. در این اپ موبایلی کنترل تردد، میتوانید دادههای جدیدی وارد کرده و وقت خود را مدیریت کنید. در طی این تحریک، اولین حسی که به شما دست می دهد این است که به دستشویی بروید. در برخی نقاط استان افراد برای دستیابی به آب باید حدود ۴ کیلومتر راه طی کنند تا بتوانند از آب شرب استفاده کنند.

تحقیقات نشان داده است که تقریباً ۱۰ درصد از خانم ها طی ارگاسم یا تحریک جنسی بین ۹ تا ۹۰۰ میلی لیتر مایع از مجرای پیشاب خارج می کنند. معمولاً توصیه می شود که همسرتان انگشت سبابه اش را تا بند انگشت دوم وارد کرده د و نقطه مورد نظر را با حرکت رو به جلو به سمت دیواره جلویی بکشد. در مراحل بعد هر بار که کاربر در آن محل قرار بگیرد، دستگاه در صورت تطابق تصویر وی با تصویر ثبت شده، تردد را ثبت می کند. توجه داشته باشید که هر انسانی منحصر به فرد است بنابر این ممکن است شما نقطه جی داشته باشید یا نداشته باشید؛ پس اگر متوجه شدید که این نقطه را ندارید فکر نکنید که دنیا به آخر رسیده است. تعريف انواع تقويمکاري، که براي هر تقويم ميتوان جداگانه تعطيل رسمي، تعطيل آخر هفته، تعطيل توافقي، رخدادها و مناسبتهاي تاريخ را تعريف کرد. اگر می خواهید وسیله ای برای ارضای این موضع بخرید، باید یک ویبراتور (لرزاننده) بخرید، البته نه هر ویبراتوری.

 • دارای اسپیکر برای پخش موزیک مستقل از تلفن همراه
 • جستجو براساس نام دانش آموز
 • امکان ثبت خبر با ویژگی تاریخ اعمال و انقضا نمایش خبر
 • کلید خروج
 • تقویم : شمسی | میلادی
 • تامین ۶۰ma برای کارت هوشمند
 • كارتخوان EM 125 KHz

زمانی که در مرحله قبل دکمه ثبت نام کاربر جدید را فشار دهید، وارد یک صفحه جدید خواهید شد که در این صفحه میتوانید اطلاعات کارکنان را به صورت مجزا وارد کنید. با خرید از دیاکالا در هر کجای ایران تجهیزات مورد نیاز خود را بدون پرداخت هزینه حمل یصورت رایگان دریافت کنید. در هر صورت وقتی یک زن به وضعیت انزال در لذت می رسد، می تواند از چند قطره تا چند قاشق از این مایع را از خود خارج کند. ضمن آنکه با فشار کف دست روی بخش فوقانی برجستگی بالایی آلت تناسلی زن (Pubic Area) در زمانی که آلت تناسلی داخل واژن میباشد و عمل نزدیکی در حال انجام است، لذت زیادی را برای زن به همراه خواهد داشت. اگر نمی دانید نرم افزار حضور و غیاب کارکنان را چگونه بنویسید، از ما کمک بگیرید. به علاوه، سرور این نرم افزار به عنوان یک ابزار قدرتمند مارکتینگ با قابلیت شمارش افراد و استخراج اطلاعات سن و جنس آنها عمل می کند.

به زودی قرار است خط راهآهنی از سوی چابهار به مشهد و از آنجا به کشورهای آسیای میانه کشیده شود که این خط آهن نقش مهمی را در توسعهٔ این استان و خاور ایران ایفا خواهد کرد. برحسب اندازه و محل دقیق نقطه جی این احتمال وجود دارد که در طول رابطه جنسی آن را حس کنید یا نکنید. وقتی فهمیدید که شما این نقطه را دارید یا نه، باید کشف کنید که آیا این نقطه می تواند به شما لذت بدهد یا برایتان آزاردهنده است. در نرم افزار حضور غیاب ویسمن تحت وب مدیران می توانند با ورود به حساب کاربری خود تردد و ورود و خروج کارکنان، درخواست های مرخصی و مأموریت های پرسنل و همچنین پیام ها را مشاهده کنند. و فرمت خروجی نرم افزار حضور و غیاب برای سیستم حقوق و دستمزد چیست ؟ دستگاه های حضور و غیاب یا ساعت های کارت زنی سنسور نوری ضد خش ، نرم افزار رایگان ،امکان ارسال ترددها از طریق بلوتوث و … دانلود لیست قیمت دستگاه حضور و غیاب.

این استخراج اطلاعات با به کارگیری ترکیبی از گزینش بهترین عکسهای گرفته شده در دوربین های مخصوص پاناسونیک و تکنولوژی تشخیص چهره در نرم افزار سرور در سطح بالایی از دقت صورت می گیرد. یکی از ویژگی های این برنامه تشخیص چهره به صورت هوشمندانه است. کارخانه های تولید چین - yangguanghuayuanxyz. گوشی موبایل بهترین قیمت گوشی سامسونگ, شود کارخانه سنگ شکنی, ۲ ساعت پیش سامسونگ s8 . بدیهی است مشتری در رد یا قبول و حتی تغییرات پیش فاکتور ارائه شده از سمت دیاکالا کاملا مختار بوده و هزینه ای بابت کارشناسی و طراحی سیستم اخذ نمی گردد. بعد از طراحی جانمایی دوربین ها و سرور توسط کارشناسان دیاکالا , لیست اقلام مورد نیاز جهت اجرای سیستم دوربین مداربسته به همراه برآورد قیمت در قالب پیش فاکتور به شما ارائه خواهد شد . در چند ساله ی اخیر پرنده های بدون سرنشین عمود پروازی به بازار آمده اند که برای مصارف و جنبه های مختلفی از آن ها استفاده می شود . گروهی از دانشمندان روی برخی از این مایعات آزمایش کردند و متوجه آنزیم های پروستاتیک شدند و به این تئوری رسیدند که نقطه G تقریباً مشابه پروستات در آقایان است.

همچنین میتوانید از طریق بررسی در گوگل، به عدد مربوط به این فاکتور برای یک اسکنر مشخص دست پیدا کنید. Drone ها بسیار سریع جای خود را میان افراد علاقه مند به پرواز پیدا کردند . قیمت اسکنر اثر انگشت امروزه دامنه وسیعی را برای خود پیدا کرده است. باید امتحان کنید و ببینید که حرکتتان چگونه باشد که بیشترین لذت را به شما بدهد. بهتر است اول مثانه تان را خالی کنید و بعد اینکار را امتحان کنید. از ۸-۶ هفته قبل از لیزر موهای زائد پوست ناحیه مورد نظر را وکس و اپیلاسیون نکنید. اما اگر استفادههای ترسناک و امنیتی تشخیص چهره را در نظر نگیریم و به جنبه سرگرمیاش نگاه کنیم، این تکنولوژی میتواند کاربردهای جذاب خودش را هم داشته باشد. سیستم تشخیص چهره چگونه کار می کند؟ همچنین اموزش نصب سیستم های کنترل تردد و اموزش نصب دستگاه ورود و خروج پرسنل از مواردی است که شرکتهای وارد کننده این لوازم باید به آن مسلط باشند.


[ بازدید : 59 ]

سیستم حضور وغیاب

پنجشنبه 8 اسفند 1398
16:24
مدیرعامل شرکت

سنسور اثر انگشت خازنی نوعی از سنسور های اثر انگشت هستند که بجای استفاده از فناوری اپتیکال و یا فناوری های پیشرفته سنسور های پلیمری از مجموعه از خازن ها برای تشخیص الگو های آثار انگشت استفاده می کند. این پیشرفت به گونه ای بود که آنها میتوانستند وضعیت کاری کارمندان را با دو رنگ متمایز جهت اضافه کاری و یا کسر کار به طور مستقیم بر روی کارت حضور و غیاب مشخص نمایند. دستگاه حضور و غیاب فوق یک ماشین ثبت زمان بود که از چرخ دنده های متعدد ی که توسط حرکت ساعت کنترل میشدند تشکیل شده بود. ثبت اثر انگشت به وسیله جوهر، از روشهای مرسوم چینی ها بود که برای ثبت اسناد رسمی، فروش زمین، قراردادها و پرداخت وام به کار گرفته می شد. در آن زمان بیشتر افراد در اروپا و امریکا به جای داشتن کسب و کار شخصی در کارخانه های بزرگ مشغول به کارمی شدند و کنترل تردد پرسنل کارخانه ها اهمیت ویژه ای پیدا کرده بود. علاوه بر این، اثر بخش کوچکی از کف دست موجودی ناشناخته در گل خشک شده مربوط به ده هزار سال قبل که در حفاری سایتهای قدیمی مصر کشف شده از موارد حائز اهمیت در این راستا می باشد. دستگاه حضور غیاب تشخیص چهره Nitgen Nac5000 Face قابلیت ثبت ۴۰.۰۰۰ اثر انگشت و سه هزار چهره کاربر را دارد و قابلیت اتصال به سیستمهای کامپیوتری برای گرفتن خروجی اطلاعات را فراهم آورده است. حافظه ذخیره سازی در دستگاه حضور و غیاب دوبین دار Suprema Bio station 2 بسیار بالاست و قابلیت ثبت یک میلیون الگوی اثر انگشت برای ۵۰۰ هزار کاربر و ثبت ۳ میلیون تردد را دارد.

در آن زمان ساعت های کاری کارمندان به صورت دستی ثبت میشد و احتمال وجود اشتباه امری پذیرفته شده بود. این پیشرفت به گونه ای بود که آنها میتوانستند وضعیت کاری کارمندان را با رنگهای متمایز جهت اضافه کاری و یا کسر کار به طور مستقیم بر روی کارت حضور و غیاب مشخص نمایند. سامانه هوشمند مدارس یا نرم افزار اتوماسیون مدارس چیست؟ از طرفی در مدارس نیز ، نظارت و کنترل سخت و پرزحمت بر رفت و آمد دانش آموزان به ویژه در حجم بالا ، از معضلاتی است که معاونین را همیشه درگیر خود نموده است. از این رو شرکت قادر بود به آسانی در پایان هر هفته مقدار کارکرد هر کارمند را محاسبه نموده و بر اساس آن حقوق پرسنل را پرداخت نماید. در آن زمان اکثر افراد در اروپا و آفریقا و آمریکا به جای داشتن کسب و کارو تجارتهای شخصی در کارخانه های بزرگ مشغول به فعالیت می شدند و حضوروغیاب پرسنل کارخانه ها اهمیت ویژه ای پیدا کرده بود. با در نظر گرفتن اهمیت کنترل تردد و محاسبه دقیق کارکرد پرسنل و نیازهای جدیدتر مدیریت و دسترسی سریع به اطلاعات، نرم افزار حضور و غیاب به گونه ای طراحی گردیده تا بتواند جواب گوی نیازهای پرسنلی سازمان باشد.

متخصصان ما سعی کرده اند تا با استفاده از طرح های مختلف این دستگاه را به گونه ای به وجود آورند که تا سال ها نیاز به تعمیر و نگهداری آنچنانی نداشته باشد. ارزش عدالت وانصاف بالاتر از ارزش کرم است ولی ما برای کریمانه برخورد کردن باید یک فرصتی بگذاریم تا خودش را نشان دهد. سومین مشکل نیز رابط گرافیکی است که با یک وب سرور ساده رفع می شود. برای اجرای پروژه ابتدا باید پلاگین Webcam متلب را نصب کنید تا بتوان از وب کم استفاده کرد برای این منظور ویدئوی آموزشی نصب وب کم در متلب را آماده کرده ایم که در زیر مشاهده می کنید. وب سرور با استفاده از مثالهای موجود در کتابخانه اترنت نوشته شده است. در دهه 1920 اغلب کارخانه ها و ادارات دست نوشته های ساعات کاری پرسنل را با دستگاه های حضور و غیاب جایگزین نمودند. یک نرم افزار و دستگاه حضور و غیاب مناسب، باید بتواند امر کنترل تردد را بسیار دقیق و بدون هنگ ، مشکل ارسال sms اطلاع رسانی به والدین حتی در حجم انبوه دانش آموزان و با سرعت بالا انجام دهد. • تغییر در شرایط تولید


 • امکان ثبت اطلاعات برای روزهای گذشته


 • کنترل کامل اندازه وزن طول و ارتفاع و ضخامت محصول


 • گزارش کارکرد ماهانه فردی و گروهی


 • Haar Cascades [لینک در ادامه آمده است.]چرا که مسئله کنترل تردد دانش آموزان از موضوعات حساس مدارس می باشد که دغدغه ای هم برای معاونین مدارس و هم برای والدین دانش آموزان می باشد. درون این دستگاه وسیله ای تعبیه شده بود که قادر به ثبت زمان بر حسب دقیقه بود به طوریکه زمان حضور و غیاب پرسنل به صورت دقیقتر به ثبت میرسید. راست - حلقه، چپ -حلقه،پیچشی ، کمانی و کمانی خیمه ای نامیده می شود. این دستگاه ها از قدیمی ترین انواع دستگاه های حضور و غیاب به شمار می روند و در بسیاری از شرکت ها و سازمان های بزرگ و باسابقه ایران از آنها استفاده می شود. هر کدام از این سربرگ ها دارای تب های مختلفی است که در ادامه به آنها اشاره خواهیم نمود. بنابراین چنانچه برای ورود وخروج افراد از شناسه های آر اف آی دی استفاده شودوسیستم آر اف آی دی باسیستم حقوق ودستمزدیکپارچه شده باشد،می توان ادعا کردکه داده ها بدون هیچ گونه دخل وتصرف واشتباهی درمحاسبه حقوق ودستمزدمورداستفاده قرارگرفته است.

با وجود این دستگاهها، امکان هر گونه تقلب از بین می رود، همچنین با ثبت دقیق زمانهای حضور، حقوق پرسنل محفوظ میماند. دستگاه حضور و غیاب فقط اثرانگشتی: با قرار دادن انگشت بر روی سنسور تشخیص اثرانگشت دستگاه حضور و غیاب و مقایسه آن با نمونه ثبت شده از قبل در سیستم ساعت ورود و خروج ثبت میشود. در این نوع دستگاه حضور و غیاب شماره های اختصاص داده شده مربوط به هر یک از پرسنل بر روی شماره گیر بزرگ دایره شکلی تعبیه شده بود. اولین دستگاههای حضور و غیاب ساخته شده از چوب و در بر گیرنده یک ساعت و یک نوع چرخ بود. به محض خرید محصول لینک دانلود در دسترس خواهد بود. سیمکارت داخل آن در دسترس شما قرار می گیرد. امروزه با پیشرفت تکنولوژی و ورود دستگاه های پیشرفته به بازار این امکان به راحتی و با کمترین هزینه ها در اختیار مدیران قرار گرفته است. همراه با این دستگاه یک نسخه نرم افزار فارسی حضور و غیاب رایگان ارائه می شود که پردازش اطلاعات و محاسبه پارامترهای حقوق و دستمزد را امکان پذیر می کند. کليه محاسبات و پردازشها توسط کامپيوتر انجام شد ه و نتايج در قالب گزارشاتي گويا به کاربر ارائه مي شود . این محصول بنا به درخواست مشتری به همراه دستگاه ارائه می شود.


[ بازدید : 54 ]

سیستم های حضور و غیاب

پنجشنبه 8 اسفند 1398
12:06
مدیرعامل شرکت

نوع ارتباط: دستگاه های حضور و غیاب یا از طریق شبکه اطلاعات خود را به منبع ارسال می کنند یا بصورت بی سیم عمل کرده و یا تنها سازگار با استفاده از کارت های حافظه (فلش) هستند. در صورت انتخاب گزینه مربوط به ورود و یا خروج پنجره ای بر روی صفحه ظاهر می گردد که پرسنل باید ظرف مدت 10 ثانیه انگشت خود را به سنسور نزدیک کرده و یا از کارت استفاده نمایند. چهره خوانی : چـهره خـوانـی به این مـعـنـا است که شما فـقــط با با نگاه کردن به صورت اشخاص پی بـه خـصـوصـیات اخلاقی و شخصیتی او ببرید. … به فعالیت ، اثر انگشت هر فردی که باید رفت و آمد او کنترل شود ، در دستگاه ثبت و در … با دستگاه های تشخیص چهره یا اسکن عنبیه قیمت مناسب تر و پایین تری دارد . فیس آیدی از نوعی تشخیص عمقی استفاده میکند و دارای سنسورهای مادون قرمز است و بدین ترتیب، دوربین آیفون در واقع به جای تصویر یا مدلی سهبعدی، یک تصویر واقعی از چهره شما را اسکن میکند. برای خرید دستگاه حضور و غیاب دنیای پردازش با امکان تشخیص چهره میتوانید با قسمت فروش شرکت با شماره 02184288 تماس حاصل فرمائید. گذر کنترل ارائه دهنده بهترین و با کیفیت ترین سیستمهای امنیتی با قیمت مناسب وخدمات پس از فروش.

این شرکت ها دستگاه های خود را با امکانات و قابلیت های متفاوت و البته قیمت های متفاوتی عرضه می کنند. هر بار که کارگران وارد محیط کار می شدند ، مجبور بودند از کارت حضور و غیاب استفاده کنند. ویژگی های بیومتریک منحصر به فرد هستند، که مانع از ثبت زمان کارکنان به جای دوستان خود می شود که در محل کار حضور ندارند. قابلیت های گسترده و منحصر به فرد موجود در ماژول گزارشات ، نرم افزار مدیریت توانا را نسبت به سایر نرم افزارهای موجود متمایز و برجسته می سازد. در واقع نرم افزار مدیریت آموزشگاه بهسامان موجب می گردد تمامی امور و فرآیندهای آموزشگاه بصورت منظم و دقیق اجرا و کنترل شود که این یکپارچگی تاثیر شایانی در کیفیت خدمت رسانی می گذارد. البته در عمل، حتی برخی اوقات این پشتیبانی تا بیش از 20 سال ادامه داشته است و هنوز دستگاههای فوقالعاده PW 1100 در گوشه و کنار کشور در حال خدمت هستند. برخی از لپتاپها دارای یک شکاف کوچک بر روی بدنه، واقع در نزدیکی صفحه کلید هستند.

 • ارتباط : (TCP/IP) LAN شبکه
 • گزینه Face ID & Passcode را انتخاب کنید
 • گزارش ماهانه
 • ثبت حضور غیاب با کارت بدون تماس و اثر انگشت
 • قفل الکترونیکی آنلاین و آفلاین | Electronic Online And Offline Lock
 • اثر انگشت
 • دکمه گزارش را کلیلک نمایید تا گزارش مورد نظر باز شود
 • تنوع محصولات

در صورت مخدوش شدن برچسب شماره سریال و یا هولوگرام روی کارت حافظه و یا باز شدن دستگاه، گارانتی فاقد اعتبار میباشد. به این دستگاه ها “سیستم حضور و غیاب” یا “سیستم کنترل تردد” گفته می شود. ارسال sms یادآوری بدهی و قسط ها که البته با وجود گزینه ای در نرم افزار می توان sms های اطلاع رسانی را به طور اتوماتیک و بدون نیاز به نظارت در زمان های خاصی ارسال نمود. پس از تکمیل برنامه درسی تمامی کلاس ها ، می توان به سادگی از بخش گزارشات از آن پرینت گرفت و برنامه ها را در اختیار دانش آموزان قرار داد. متاسفانه به دلیل ضعف موجود در پرتال های موجود و عدم تمرکز بر روی بخش تهیه گزارشات ، کارنامه و نمودارهای های کیفی شاهد عدم نارضایتی مدیران بوده ایم. به سادگی انتخاب هر چند کلاس در هر چند درس و در هر بازه زمانی دلخواه سیستم به صورت اتوماتیک گزارش جامعی را جهت کمک به تحلیل مدیران نسبت به ارزیابی تحصیلی دانش آموزان فراهم می نماید. به ویژه زمانی که این کارنامه ها به صورت رنگی در اختیار آنها قرار گیرد. تمام سعی این واحد این است که دستگاه شما را با بالاترین کیفیت و در کوتاه ترین زمان ممکن تعمیر کرده و به دست شما برساند.

تعمیرکاران ما در واحد تعمیر دستگاه حضور و غیاب محصولات تمامی برندهای تولید کننده این دستگاه را تعمیر می کنند. سیستم های بیومتریک میتوانند از اثر انگشت کارمندان برای تأیید هویت شخصی که حضور و غیاب انجام میدهد، استفاده کنند. خیس بودن و همچنین تمیز نبودن انگشت منجر میشود که تاچ آیدی نتواند به جزئیات انگشت شما دسترسی پیدا کند، بنابراین در این شرایط اسکنر نمیتوانید شما را شناسایی کند. پیش از انجام هر کاری ابتدا سنسور های جلوی آیفون و محل نصب این سنسور ها را با یک پنبه یا دستمال مناسب به خوبی تمیز کنید. به عبارتی از هرگونه اطلاعات موجود در نرم افزار و مرتبط با دانش آموزان می توان جهت فیلتر نمودن اطلاعات نمرات دانش آموزان و تهیه گزارش و یا ارسال sms استفاده نمود. در این بخش شما می توانید زنگ ها را به صورت تک زنگ نیز مشخص نمائید و همچنین می توان تعداد زنگ ها و ساعت های آن ها را بدون هیچگونه محدودیتی تعیین نمود.

در واقع می توان گفت گروه نرم افزاری ویسمن با ارائه نرم افزارهای تخصصی خود در حوزه کنترل دسترسی درصدد است به مدیران کمک کند تا به مکان های مهم و مورد توجه خود نظم و انضباط دهند. یکی از مشکلات موجود ، عدم رضایت مدیران مدارس از وب سایت های ارائه شده به آنها می باشد. یکی از آسان ترین و کم هزینه ترین و در عین حال در دسترس ترین راهکارهای ارتباطی والدین و مدارس SMS می باشد که می تواند بسیاری از این مشکلات را با شیوه ای راحت تر حل نماید. برای حل این مشکل از یک قضیه ی ریاضی استفاده می کنیم. با توجه به استفاده فراوان از این دستگاه لازم است نکاتی را درمورد خرابی های این دستگاه ها ذکر کنیم. با توجه به این نیازمندیها، دستگاه حضور و غیاب پایوفای با بهرهگیری از تکنولوژیهای به روز و به صورت بومی طراحی شده است. ماژول مالی نرم افزار آموزشگاه بهسامان به دو صورت نرم افزار حسابداری آموزشگاه و سیستم مالی برای آموزشگاه های کوچکتر قابل استفاده می باشد. سیستم اتوماسیون آموزشگاه بهسامان مورد تایید 100 ها آموزشگاه برتر در سراسر کشور می باشد.نرم افزار مدیریت آموزشگاه بهسامان نخستین و جامع ترین نرم افزار مدیریت آموزشگاهی تحت وب در کشور است. اتوماسیون آموزشگاهی بهسامان، ماژول حضور و غیاب قابلیت کنترل تردد کارکنان و اساتید را نیز دار می باشد. در این زیر سیستم حق التدریس اساتید و کارکنان براساس نوع قرارداد مشخص و فیش های حقوقی صادر می گردد تمام ضوابط ، بندها و تبصره ها در قرار داد در این نرم افزار مشخص می گردد.


[ بازدید : 71 ]

قیمت ماشین علف زنی

پنجشنبه 8 اسفند 1398
11:34
مدیرعامل شرکت

سیستم حضور و غیاب با ساعت و دقیقه و حتی ثانیه ورود کارمند را ثبت کرده و با توجه به شیفت تعریف شده، تاخیر ورود را محاسبه می کند. در کشور آلمان، یکسری بیلبوردهای تبلیغاتی بر اساس این تکنولوژی طراحی شده است که می تواند جنسیت و سن عابران را شناسایی کند و فقط وقتی که زنان در نزدیک آن باشند، تبلیغاتی را به آنها نشان می دهد. دارای صفحه نمایش حساس، حرارتی و گرمایی گوریلا گلس که کافیس انگشتان شما تاچ این ساعت مچی هوشمند را لمس کند تا متوجه عملکرد خوب و بالای آن شوید. عمکرد این نرم افزار برای تشخیص چهره مانند عملکرد دستگاه تست اسکناس برای تشخیص اسکناس تقلبی است. ارتباط مستقیم با نرمافزار «حقوق و دستمزد» و ارسال خودکار اطلاعات کارکرد به منظور محاسبه حقوق پرسنل، از دیگر مزیتهای کاربری این سیستم است. مرکز هوشمند سازی آرات ارائه دهنده با کیفیت ترین محصولات سیستم هوشمند حضور و غیاب در ایران. دستگاه سنگ فرش زن با استفاده از تکنولوژی های روز دنیا توانسته است که برای تولید محصولات با استفاده از مصالح ایرانی کاربرد داشته باشد. • /Program Files/ Paliz Afzar Company/ Paliz Afzar Studio/ System درایو نصب برنامه


 • 1- استفاده از ip های پیش فرض دستگاه


 • با تغییرات چهره و نور تقریبا ثابت است


 • 4- پشتیبانی از ساعت هوشمند


 • کلید منو


 • مبتنی بر Net framework 4.0


 • مجهز به کارت خوان بدون تماس هوشمند


 • آموزش نصب عمومی دستگاه و ارتباط آن با کامپیوتر سرورآب مورد نیاز برای کارخانه های تولید سنگ زنی. اما به عقیده من اگر به دنبال امنیت ویژه هستید، هیچگاه از این روش های بیومتریک برای احراز هویت و دسترسی به اطلاعات خود به تنهایی نباید استفاده کنید. شاید باورکردنی نباشد اما تمام این موارد واقعیتهایی هستند که در دنیای اطراف ما وجود دارند، ما در زندگی روزمره با این واقعیات روبهرو هستیم. TinEye شاید ایندکس جستجوی بهروزی مثل گوگل نداشته باشد، اما گاهی نتایجی را به نمایش در میآورد که در غول موتورهای جستجو نخواهید دید. دلیل اصلی من برای این موضوع باز کردن قفل دیوایس در حالی است که دستگاه روی سطحی صاف مثل میز قرار گرفته. شما می توانید با توجه به نیاز خود از امکانات اپراطور خود در این ساعت هوشمند استفاده نمایید. پس از اتصال بلوتوثی و نصب نرم افزار می توانید نوتیفیکیشن های پیام ها در شبکه های مختلف را مشاهده نموده و به تماس های خود با استفاده از ساعت مچی هوشمند پاسخ دهید.

برای اطلاع از تفاوت ها و مزایای این مدل و مقایسه آن با سایر محصولات، می توانید ادامه این پست را بخوانید. این دستگاه قابلیت تولید موزاییک و زه کشی های بتنی را هم دارد. دستگاه حضور و غیاب شامل یک سیستم فیزیکی و کامپیوتری است که امکان ثبت زمان ورود و خروج پرسنل به یک سازمان یا اداره را فراهم میکند. جدای از الزامات نهاد های مرتبط با اداره کار و قوانین مصوب در این مورد , عدم محاسبه دقیق و صحیح ساعات کارکرد پرسنل می تواند خسارت های میلیونی به بار آورد. در هر سازمانی برای مدیر مجموعه مهم است که هر کارمند و نیروی کار چه مقدار زمان حضور داشته و یا ساعت دقیق وزود و خزوج آن چه زمانی بوده است. سر سنگ میتواند برای قطعه کار ثابت یا متحرک تنظیم شود. مخلوط کردن و سنگ زنی رنگ ماشین. ماشین آلات سنگ زنی چوب-سنگ شکن, سنگ زنی HP سری دستی دستگاه پرس هیدرولیک برای فروش تولید کننده استوانه ای جهانی، داخلی، و centreless ماشین سنگ, زنی ، نقاشی, هیدرولیک، ماشین, نوا داخلی ماشین سنگ .

رنگ خود پولیش زن با " ظاهری مرطوب " برای مرمر، گرانیت و سنگ های, آسیاب . سنگ زنی ماشین آلات آسیاب در, شیمی، دراگ توپ، رنگ سحر . بگیرم یه خانمی اومد با دستگاه تو دستش شماره ماشینو زد و یه قبض زد به ماشین . سعی ما از نگارش مقالههای این چنینی این است که کمک کوچکی به شما در راه شناختن این دستگاهها کنیم و با معرفی هر کدام و بیان ویژگیهای منحصر به فرد هر مدل، فرآیند انتخاب را برایتان آسان سازیم. به کمک تقویت کننده عملیاتی (op-amp) این تغییرات ثبت میشوند و سپس به کمک مبدل آنالوگ به دیجیتال ذخیره میشوند. الگوریتمهای بکار گرفته شده قادر هستند تا عملیات پیچیده تشخیص چهره را به هزاران عمل کوچکتر و باینری تقسیم کنند؛ سپس حل هر یک از این اعمال کوچک، بسیار سادهتر میشود. نمیخوایم سیستم پیچیده ای باشه . با توجه به این مورد باید گفت که ایفون ایکس از قدرت ویژه ای در تشخیص چهره بهره می برد.

البته باید توجه داشت اگر بین کار و تشویق نسبتی مناسب برقرار نباشد، روحیه سعی و تلاش از بین می رود. هم چنین با توجه به همان شیفت میزان ساعات کسر کار یا اضافه کاری را محاسبه کرده و در اختیار مدیر مجوعه قرار می دهد. رفت و آمد کارمندان، گزارش گیری از ساعات کاری آن ها، محاسبه حقوق بر حسب ساعات کاری و … از طریق سیستم هوشمند حضور و غیاب امکان پذیر است. دستگاه RF620 جزء دستگاه های تشخیص چهره شرکت جهان گستر است که علاوه بر قابلیت تشخیص چهره می تواند از طریق کارت بدون تماس و کد پرسنلی، ثبت حضور و غیاب انجام دهد. باروشن کردن بلوتوث گوشی میتوان «ساعت هوشمند طرح اپل واچ» خود را به گوشی خود متصل نموده و در هنگام نیاز پاسخگویی به تماسها و پیامک های ورودی و خروجی گوشی خود را نیز با ساعت هوشمند خود انجام دهید. که جهت انجام تماس و پیامک شما را از همراه داشتن گوشی موبایل بی نیاز مینماید. مدیریت زمان و حضور و غیاب می تواند یکی از بسیاری از کارها مورد نیاز شما باشد از جمله مدیریت منابع انسانی.


[ بازدید : 68 ]

فروشگاه دستگاه حضور و غیاب, قیمت ساعت حضور و غیاب, فراتکنو

سه شنبه 6 اسفند 1398
14:01
مدیرعامل شرکت

در سایت بازار بزرگ کشاورزی علف زن (تراش) دوشی و پشتی توسط شرکت شرکت … علف تراش دوشی و … قیمت دستگاه علف چین قیمت فروش موتور علف تراش باغی . قیمت: استعلام قیمت …. … این دستگاه با دسته ای که از روکش پلاستیکی پوشش دهی شده به منظور راحتی بیشتر کاربر به طور ارگونومیک طراحی شده که ایجاد … قیمت: 660,000 تومان. 27 فوریه 2016 … دستگاه علف زن 4 کاره TimberTech AKS52 از طراحی بسیار حرفه ای و … بنابراین می توانید آن را با قیمت مناسبی سفارش داده و مورد استفاده قرار دهید. … قیمت انواع دستگاه علف زنی - قیمت و معرفی کالا. دستگاه حضور و غیاب np395 نوین پرداز را می توان بهترین گزینه برای مدیران سختگیر معرفی کرد. کمپانی چینی وان پلاس در مراسم معرفی گوشی وان پلاس 5 تی از سیستم تشخیص چهره خود رونمایی کرد. از تماس با ما میتونید با ما در تماس باشید.

تفاوت علف زن های چهار زمانه و دو زمانه ، کدام علف زن برای کار ما مناسب تر است؟ … با دستگاه های تشخیص چهره یا اسکن عنبیه قیمت مناسب تر و پایین تری دارد . ثبت ساعت ورود و خروج کارکنان و پرسنل هتل مزایای زیادی دارد که از جمله مهمترین آنها … با دستگاه های تشخیص چهره یا اسکن عنبیه قیمت مناسب تر و پایین تری دارد . با سلام خدمت شما،بنده قرار هست در یک پروژه عمرانی کار کنم ، پروژه ساختمان ۸ طبقه هست، کارهایی که از من خواسته شده ، گزارش کار و پرمیت و حضوررغیاب و ثبت فاکتور هست ، فیلم اموزشی یا … دارید که به من اموزش بده ، راهنمایی شما در این مورد چیست؟ برای مثال اگر زیر ۱۰۰۰ نفر پرسنل دارید، سیستم حضور و غیابی با ظرفیت ۱۰۰۰ کاربر برای شما کافیست. این دستگاه حضور و غیاب پردازش تردد از جدیدترین ورژن الگوریتم تشخیص چهره دنیا استفاده می کند . یکی از تنظیماتی که کارفرمایان به رابط کاربری دسترسی دارند این است که می توانند نرخ پرداخت را تغییر دهند. لطفا ایمیل خود را به درستی وارد نمایید.

کارکنان تنها با اثر انگشت خود میتوانند وارد و یا خارج شوند. » کلیک نموده و اطلاعات مورد نظر را در فرم «محدوده کارتزنی» وارد نمایید. 1- مساحت باغ مورد نظر. در سایت بازار بزرگ کشاورزی ایران فروش انواع . در سایت بازار بزرگ کشاورزی ایران فروش انواع علف زن و لوازم باغبانی و فضای سبز از جمله چمن … علف زن پشتی CASTER تایلند مدل CKT350. علف زن برقی بوش دارای تیغ کنافی می باشد این نوع تیغه برای جاهایی که به غیر از علف سنگ نیز موجود است و اگر تیغه … مدل :art 23 Easy توان دستگاه : 280 W عرض. قیمت مشخصات خرید و فروش علف زن برقی بوش art 23 combi ,. … علف زن های با موتور 4 زمانه معمولی به طبع وزن و قیمت بیشتری از علف زن های 2 زمانه دارند. علف زن ( علف تراش ) پشتی شاخص علف زن های پشتی با موتور ۲ زمانه و ۴ زمانه, کاربرد این علف زن ها جهت مصارف حرفه ای و نیمه حرفه ای می باشد. • پسورد خود را وارد نمایید


 • روی گزینه Restore کلیک کنید


 • امکان دور زدن آن بسیار ساده است


 • ثبت ورود و خروج پرسنل خارج از شیفت کاری با مجوز مدیر


 • جستجو براساس نام دانش آموز


 • دلایل ژنتیکیعلف زن علف تراش حاشیه زن شاخه زن قیمت علف زن داس. علف زن علف تراش حاشیه زن شاخه زن قیمت علف زن داس ,. فروش انواع … ی انواع علف زن . لیست قیمت محصولات علف زن برقی ( داس برقی ) به همراه قیمت خرید و فروش علف زن برقی ( داس برقی ) در فروشگاه اینترنتی ایران بوش نمایندگی رسمی بوش و متابو. دستگاه علف تراش ایران تجارت ، نیازمندیها. در ایران است حاشیه زن (علف زن) بنزینی اکتیو مدل AC-2646Active سایز شفت: 8 میلی متر. … دستگاههای حضور و غیاب تشخیص چهره، اثر انگشت، کارت … دستگاه حضور و غیاب اثرانگشتی کارتی مدل KTA-250. 6- گارانتی و خدمات پس از فروش: گارانتی معتبر دستگاههای حضور و غیاب یکی از مهمترین پارامترهای انتخاب دستگاه حضوروغیاب می باشد. با استفاده از این نرم افزارها امکان مدیریت و کنترل دانش آموزان و همچنین معلمین بسیار ساده شده و دیگر نیازی به روش های فیزیکی کنترل نخواهد بود. دستگاه کنترل تردد ویردی چند زبانه و پشتیبانی از زبانهای فارسی، انگلیسی، ژاپنی، کره ای، عربی ….. امروزه با پیشرفت دانش و تکنولوژی و نیاز به بالا بردن سطح امنیت در همه سازمان ها و شرکت ها، به کارگیری دستگاه های کنترل دسترسی و حضور و غیاب، رواج زیادی پیدا کرده است. کاربرد این دستگاه به قدری زیاد است که قیمت دستگاه حضور غیاب برای هر شرکت به صرفه است و می توانند یکی از انواع آن را خریداری نمایند.

نخ های علف زن دستگاه های تکمیل چمن ابزارها و قطعات مصرفی مختلف گفته … پمپ های کشاورزی • برش هم برای استفاده به صورت علف زن و یا هرس کن قیمت موتور آب. علف زن ایرانی علف زنی دستگاه علف زن ماشین یا علف تراش برقی برای کوتاه کردن علف های. چمن زن برقي اينهل مدل GE-EM 1536 HWM 4.3از 2 رایناموجود. سنسور این مدل دستگاه حضور غیاب ، سنسوری نوری و ضد خش است . از دستگاه های حضور و غیاب جهت ردیابی تردد ورود و خروج پرسنل در محل کار استفاده می شود. و اینکه دستگاهتان از کدام روش ارتباطی برخوردار است، بستگی به محیط کار شما دارد.برای تخلیه اطلاعات اگر میخواهید به وسیله شبکه یا نرم افزار متصل شوید دستگاه باید از ارتباطات شبکه ای برخوردار باشد. «یک روز را هم نباید از دست بدهید؛ این نکته را من غالباً به برادران و خواهرانی که در جاهایی مسؤول میشوند، عرض میکنم؛ به شما هم عرض میکنم. دستهی دوم شامل مدیرانی هستند که قبلا این دستگاه را تهیه کردهاند و مدتی هم از آن استفاده کردهاند!

این سیستم قابلیت ثبت خودکار ورود ، خروج ، تأخیر و غیبت کلیه دانش آموزان و معلمان را داراست. برای ثبت سفارش تعمیرات به صورت آنلاین هم میتوانید درخواست خود را به پر کردن فرم سفارش آنلاین تعمیرات موبایل به ثبت برسانید. ۱- دستگاه حضور و غیاب فقط اثرانگشتی: با قرار دادن انگشت بر روی سنسور تشخیص اثرانگشت دستگاه حضور و غیاب و مقایسه آن با نمونه ثبت شده از قبل در سیستم ساعت ورود و خروج ثبت میشود. یکی از محورهای شفافیت مجلس، شفافیت حضور و غیاب نمایندگان است. در صورتی که حضور و غیاب نمایندگان به اطلاع عموم مردم برسد، ضمانت حضور به موقع و حاضر بودن نمایندگان در مجلس خواهد بود. با استفاده از این منو می توانید پیام های روی دستگاه حضور و غیاب را به حافظه Usb انتقال دهید . پرسنل می توانند از آخرین وضعیت مانده مرخصی خود تا آخر ماه ، دوره و سال در هنگام ارسال درخواست مرخصی مطلع گردند .


[ بازدید : 68 ]

دستگاه حضور و غیاب پیشگامان

سه شنبه 6 اسفند 1398
13:29
مدیرعامل شرکت

لایه پایین تر از کلیتوریس عبور می کند و فریتین کلیتوریس را تشکیل می دهد. از طرفی انتقادهای شدیدی هم به آنها میشود؛ چرا که در یکی از موارد آزمایشی، سیستم چهرهی ۲۸ عضو کنگرهی آمریکا را با مجرمان امنیتی اشتباه گرفت. جهت کمک به یادگیری اکسس هم قابل استفاده میباشد. دستگاه حضور و غیاب همراه با نرم افزار انواع دستگاه های کنترل تردد همراه با نرم افزار حضور و غیاب در 5 سطح مختلف که امکانات هر نرم افزار متفاوت میباشد. طبعا قیمت بالای خرید و هزینه تعمیرات این دستگاه ها برای هر مجموعه ای قابل توجیه نیست. شهروندان سوئیسی با تعیین حقوق پایه ۲۲۰۰ یورو برای تمام شهروندان مخالفت کردند. دستگاه کنترل تردد ای سی 220 ، مانند تمام دستگاه های حضور و غیاب با دو نوع حافظه کمک حال صاحبان کسب و کار خواهد بود . در زیر لب های بزرگ، لب های کوچک قرار دارند که از دو لایه مخاطی تشکیل شده اند.

عملکرد این دستگاه بدین صورت می باشد که با کشیدن کارت پرسنلی هر کارمند در دستگاه کدی به سیستم ارسال می شد که هر کد مخصوص یک کارت پرسنلی بود. در این بخش نحوه تخصیص الگوی کاری ذکر خواهد شد. مجموع قوانین مربوط به قانون کار و قانون استخدام کشوری در 6 قسمت اصلی: 1. قوانین کارکرد 2. قوانین اضافه کار 3. قوانین مرخصی 4. قوانین ماموریت 5. قوانین کم کاری 6 . این نوع از راه بند ها شامل دو قسمت هستند: یک ستون عمودی به طول یک متر که در زمین نصب شده است و یک اهرم به طول 8-2 متر که به صورت افقی روی ستون نصب می گردد. جدیدترین دستگاهی که امروزه در بلژیک مورد استفاده قرار میگیرد دستگاهی است که از طرفی سنگ و آجر و یا همان مصالح را دریافت کرده و سنگفرش را در آماده تحویل و در کف زمین نصب می کند. 2. نمایندهها در صورت کوتاهی مورد بازخواست عمومی قرار میگیرند. یک اسکنر خوب در هنگام ذخیره سازی تصویری از اثر انگشت باید آن را رمزگذاری کند. دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره وینا مدلUFACE102 با قابلیت تشخیص چهره، اثرانگشت و همچنین کارت قادر به ثبت ۱۵۰۰ چهره و ۲,۰۰۰ اثرانگشت و ۱۰,۰۰۰ کارت با ۱۰۰,۰۰۰ رکورد جهت ثبت ترددها را در خود دارد .

 • 5000 اثرانگشت
 • (شناسایی از روی شدت ضربه شخص بر روی کیبورد)
 • آنچه شما می دانید
 • ارسال براي تمامي نقاط کشور امکان پذير مي باشد
 • عامه پسند است
 • این دوربین ها ۱۰۰ درصد دقیق نیستند

کاربران و مشتریان دیجیکالا میتوانند با حق انتخابی بسیار بالا و با دریافت اطلاعاتی کامل برای انتخاب درست کالای مورد نظر خود، وب سایت دیجیکالا را بررسی کنند و با حداکثر اطمینان کالای خود را انتخاب و خرید کنند. شماره زنبهترین جایگزین برای شماره زن های دستی. دستگاه حضور و غیاب پانچی از ساده ترین و اولین دستگاه های حضور و غیاب به شمار می روند. دستگاه حضور و غیاب np395 نوین پرداز را می توان بهترین گزینه برای مدیران سختگیر معرفی کرد. همانطور که حدس زدید، تصاویر دو بعدی برای باز کردن قفل گزینه خوبی نیستند. حال اگر تنها ورود خودرو برایمان ملاک باشد، می توان برای کم کردن هزینه ها، بجای آنتن در قسمت خروجی پارکینگ از لوپ دیتکتور استفاده نمود. یکی از این دو قسمت برای ثبت ورود و دیگری به هنگام خروج برای ثبت ساعت خروج پرسنل مورد استفاده قرار می گیرد. روی این کارت ها به تعداد روز های هر ماه جدول بندی خواهند شد که هر روز خود به دو قسمت تقسیم می شود.

در این مثال ها به سادگی لزوم استفاده از سیستم اتوماسیون کنترل تردد ارباب رجوع روشن خواهد شد. » به بیانات مقام معظم رهبری رجوع کردیم. مقام معظم رهبری در دیدارهایی که با نمایندگان مجلس داشتند، تأکید بسیاری بر استفاده از زمان کردهاند. در همین راستا، با این سوال که «اهمیت حضور به موقع نمایندگان مجلس در نگاه مقام معظم رهبری چیست؟ نگاه بد جامعه به مطلقه ها /آیا ازدواج مجردها با زنان مطلقه شدنی است؟ قیمت دستگاه حضور غیاب اثر انگشتی Nitgen T3 با توجه به نوسانات ارز متفاوت می باشد. یکی از مهم ترین نکاتی که در حتما هنگام خرید دوربین های مدار بسته باید به آن توجه کنید نوع دوربین های مدار بسته انتخابی شما می باشد. سومین عیب هم اینه که بعضی از افراد کلا اثر انگشت ضعیفی دارن و این قضیه به خصوص توی فصل زمستون خودشو نشون میده. این گزینه هم چنین برای سازمان ها و مکان هایی که امنیت در آن ها حرف اول را می زند؛ بسیار کاربردی است.


[ بازدید : 61 ]

راهنمای نصب دستگاه حضور و غیاب اثر انگشتی

دوشنبه 5 اسفند 1398
21:25
مدیرعامل شرکت

دستگاه های حضور و غیاب بیومتریک یک گزینه بسیار موثر و محبوب برای جلوگیری از تقلب کارمندان هستند. در واقع اگر به دنبال گسترش کسب و کار خود هستید، یک سیستم حضور و غیاب بهترین گزینه برای شما خواهد بود. از آنجایی که محیط کار بیش از پیش در حال پویا شدن است، خیلی مهم است که یک سیستم مدرن امروزی داشته باشیم. سیستم های حضور و غیاب بیومتریک اجازه می دهند تا شرکت ها جایگزینی مناسب برای رمزعبور در نظر بگیرند و در عین حال از راه حلی امن و آسان جهت از بین بردن خطرات رمزعبور بهره برند. پلیس فدرال آمریکا(اف.بی.آی) قصد دارد نرمافزار تشخیص چهره شرکت "آمازون" را برای بررسی سریعتر فیلمهای نظارتی به کار گیرد. البته کاملا طبیعی و اجتنابناپذیر است که شرکتها در این بازار اشباعشده قصد دارند طراحی متفاوتی عرضه کنند. البته در این نسخه های رایگان بسیاری از قابلیت ها و امکانات نرم افزار حضور و غیاب وجود ندارد.

برخی از از این امکانات نقش بسزایی در انتخاب یک دستگاه حضور و غیاب مناسب برای یک مجموعه خواهند داشت. این ساعت هم با اندروید و هم با اپل سازگار است والبته بر روی اندروید امکانات بیشتری فعال است. برای مطالعه باید این دروس را براساس ضریب شان در کنکور بخوانید . دوربین هایی که از امکانات بیشتری برخوردار هستند می توانند تصاویر افراد را حتی زمانی که عینک دارند یا صورت خود را پوشانده اند تشخیص دهند. یا از نظر ساختار ظاهری و امکانات جانبی نیز تنوع بسیار زیادی در میان این دستگاه ها وجود دارد. هر یک از این موارد بسته به نیاز هر مجموعه می توانند نقش بسزایی در عملکرد دستگاه حضور و غیاب داشته باشند. اگر بعد از نصب آپدیت های جدید یا انجام تغییرات خاصی در آیفونتان مشکل عملکرد Face ID یا تشخیص چهره نمایان شده، احتمالا با بازگرداندن دستگاه به حالت قبل مشکل برطرف میشود.

پس در قدم نخست به طور کامل لبه فوقانی صفحه نمایش آیفون خود و نوار مشکی رنگی که در این بخش واقع شده را تمیز کنید و سپس دوباره عملکرد فیس آیدی را بررسی نمایید. نیازهای پیش و پس از خرید دستگاه حضور و غیاب چیست ؟ برخی از کسب و کارها پس از گذشت چندین سال استفاده از دستگاه حضور و غیاب، تمایل به تعویض دستگاه خود با سایر دستگاههای حضور و غیاب را دارند. با یک سیستم حضور و غیاب، کارکنان می توانند در پایان هر ماه ترددهای ورود و خروج خود را ببینند. یک سیستم حضور و غیاب، نیاز به مرتب سازی کاغذها را حذف می کند. سیستم های حضور و غیاب امروزی جهت حذف خطاهای زمان های ورود و خروج کارمندان بسیار دقیق و کارآمد عمل می کنند. پوشیدن دستکش به هنگام کار: در بعضی مشاغل که افراد به هنگام کار مجبور به دست کردن دستکش های صنعتی هستند استفاده از دستگاه های تشخیص چهره می تواند در وقت کارمندان به هنگام ثبت تردد صرفه جویی نماید. منظور از ظرفیت کاربر، تعداد نمونه اثرانگشت، چهره، کف دست و یا کارتی است که می توان در دستگاه تعریف نمود. منظور از ظرفیت تردد نیز تعداد عملیات تردد(ورود، خروج، مرخصی و یا مأموریت) قابل ثبت و ذخیره سازی بر روی دستگاه است.

 • اگر طبقهبندی نخست مثبت باشد، به طبقهبندی دوم میرویم
 • دید در شب مناسب
 • دستگاه های حضور و غیاب اثر انگشتی
 • دارای حافظه داخلی 128 مگابایتی
 • مشتریان و فروش
 • سیستمی شدن فرآیندهای تردد کارکنان
 • سیستم کنترل تردد سازمانی | Organization Access Control
 • از درج دیدگاه های تکراری پرهیز نمایید

فروشندگان می توانند لیستی از چهره افراد VIP و یا غیرمجازبه ورود، ایجاد کنند. نتایجی که از طریق محاسبات دستی و پیگیری کاغذها بودند، اغلب با خطای محاسباتی مواجه می شدند به خصوص اینکه احتمال داشت که یک یا دو عدد از کارت های زمانی پرسنل را به دلیل شلوغی از دست بدهند. دهانه رحم استوانه ای یا مخروطی شکل است و از طریق دیواره واژن فوقانی قدام جلو می رود. مهمترین و پرکاربردترین روش های شناسایی افراد، روش های بایومتریک هستند که با توجه به یکتا بودن فاکتورهای شناسایی در آنها، امکان اشتباه و یا سوءاستفاده نخواهد بود. یک دلیل بسیار واضح برای خرید دستگاه حضور و غیاب این است که نگهداری ساعت ورود و خروج کارمندان و تهیه گزارش آنها به صورت دستی می تواند برای بخش حقوق و دستمزد بسیار دشوار و وقت گیر باشد. با این روش مدیران می توانند هر چه واضح تر تردد پرسنل خود را نظارت کنند.

بسیاری از کاربران از میزان زمان نگه داری شارژ توسط این ساعت هوشمند گله داشته اند و می گفتند که شارژ آن به سرعت به پایان می رسد. مطمئنا، با پیشرفت دستگاه های تلفن همراه مانند تلفن های هوشمند و لپ تاپ ها، متوجه می شویم که فعالیت های تجاری بیشتر در خارج از دفتر اتفاق می افتد. در ادامه مقاله با ما همراه باشید. در مقاله ای از Rajkiran Gottumukkal, Vijayan K.Asari روشی به نام Modular PCA ارائه شده است. در واقع، نتایج بسیاری از نظرسنجی ها نشان می دهد که این روش شایع ترین شیوه ای است که کارکنان احتمالا از کارفرمایان خود به نوعی سرقت می کنند. دلیل دوم نیز هزینه های هر شرکت برای خرید و واردات این دستگاه ها به کشور است. ساختار ماژولار: با این ساختار اتوماسیون حضور و غیاب را با توجه به نیاز، مقررات و قواعد شرکت خود تنظیم کنید. با استفاده از این دستگاه کنترل کننده تردد افراد قادر خواهید بود رفت و آمد افراد از مجموعه را کنترل کنید و با توجه به ساعات ورود و خروج آن ها، میزان حقوق و دستمزد افراد را محاسبه کنید.


[ بازدید : 72 ]
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به دستگاه ورود و خروج است. || قدرت گرفته از Pasargadblog.ir
× بستن تبلیغات